Skip to content

Kim jesteśmy?

Jesteśmy prywatną, niezależną oficyną wydawniczą – firmą rodzinną. Działamy od 2006 roku. Specjalizujemy się w wydawaniu przewodników turystycznych, albumów, map, informatorów oraz innych publikacji o tematyce turystycznej. Od kilku lat wydajemy też wiele publikacji historycznych, popularnonaukowych oraz książek dla dzieci i młodzieży. Współpracujemy z doborowym gronem utalentowanych autorów, fotografów, grafików, ilustratorów, kartografów i redaktorów. Nasze książki drukujemy w najlepszych polskich drukarniach.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim staranność edytorska i nieszablonowość. Praca jest naszą pasją, dlatego żadnej publikacji, nad którą pracujemy, nie szczędzimy czasu i energii. W trosce o efekt końcowy z rzetelnością tworzymy, dobieramy i weryfikujemy treści, dbamy o profesjonalną redakcję oraz korektę. Wiele uwagi poświęcamy stronie graficznej naszych publikacji. Z dumą możemy mówić, że nasz styl graficzny stał się już rozpoznawalny. Zgromadzone przez wiele lat doświadczenie pozwala nam zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty wydawnicze.

Dla kogo wydajemy?

Prócz wydawania własnych publikacji, zajmujemy się również opracowywaniem katalogów, folderów, przewodników i innych wydawnictw o charakterze promocyjnym dla instytucji samorządowych, stowarzyszeń i firm. Wydajemy też specjalistyczne słowniki, monografie, publikacje naukowe. Tworzymy książki, które odznaczają się nowoczesnym designem, profesjonalnym składem i wysoką jakością druku.

Zaufali nam.

Napisali o nas.

 

 

 

 

 

 

Napisali o nas.

Nasi partnerzy.

STARANNOŚĆ EDYTORSKA, RZETELNOŚĆ, NIESZABLONOWOŚĆ, PASJA…